Çocuklar için Almanca

Çocuklar için pratik konuşma dersleri. Daha çok oyun ve eğlenceli bir şekilde çocukların direkt söyleme biçimlerini öğrendiği uygulama. Asıl hedef çocukların Almanca öğrenmekten zevk almasını, hoşlanarak öğrenmesini sağlamaktır.

Çocuklar dil öğreniminde yetişkinlere kıyasla daha avantajlıdırlar ve öğrenme motivasyonları yüksektir; dolayısıyla dil öğrenimini yetişkinlerden çok daha çabuk, kolay ve “doğal” bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Çocukları yetişkinlerden ayıran önemli unsur, sevdikleri, keyif aldıkları şeyleri öğrenmeyi tercih etmeleridir. Çocukların diğer tüm süreçlerde olduğu gibi yabancı dil öğreniminde de gelişim gösterebilmek için keyif almaları, aktif olmaları ve sevmeleri gerekir.

 

[fq-widget filter_object=”category” filter_values=”almanca-kurslari” group_by_object=”post_titles” show_count=”false” show_image=”true” post_type=”post” limit=”20″ order_by=”name” sort_order=”ASC” period=”alltime” show_empty=”false” hierarchical=”false” incl_children=”yes” title=”Almanca Kursları” subtitle=”” footer_txt=”” month_format=”F Y” date_format=”d-m-Y” year_format=”Y” style=”rounded” float=”none” height=”0″ width=”0″ item-styling=”list” item-columns=”1″ sequence=”0″]